Laidojimo reikmenys Kaune

Esame tam, kad padėtume visais laidotuvių organizavimo klausimais Kaune.
Mūsų laidojimo salone RITUALIKA rasite itin platų laidojimo reikmenų asortimentą. Užsukite į mūsų saloną ir mes Jums suteiksime visą reikalingą informaciją bei pasiūlysme tinkančius laidojimo reikmenis: gėles, žvakes, rūbus, avalynę, aksesuarus, juostas, kryžius, karstą, urną ir kt. Visada Jums maloniai pagelbėsime ir padėsime išsirinkti tinkamus laidojimo reikmenis.

Esame dėmesinga ir rūpestinga nuoširdžių žmonių komanda, siekianti palengvinti laidotuvių procesą. Visada siekiame užtikrinti visapusišką pagalbą laidotuvių organizavimo procese. Mums svarbiausia Jūsų gerovė, todėl kiekvienam iš Jūsų skiriame ypatingą dėmesį ir rūpestį. Esame sukaupę ilgametę patirtį, todėl žinome kokia tvarka geriausia organizuoti visus laidojimo procesus.

Laidojimo reikmenys Kaune: Ašigalio g. 37,

Laidojimo reikmenys Kaune, „RITUALIKA” laidojimo namuose.
Jums ir Jūsų artimiesiems padėsime: organizuoti, koordinuoti ir įgyvendinti visas reikiamas laidotuvių apeigas ir procedūras. „RITUALIKA” laidojimo namų biuras yra įsikūręs: Savanoriu pr. 365, Kaunas. Dėl papildomos informacijos ar salės rezervacijos prašome susisiekti.+370 644 999 93

 

Kontaktai

Jums ir Jūsų artimiesiems padėsime visais laidotuvių organizavimo klausimais.
Teikiame pagalbą ir konsultacijas 24 val / 7 d.
+370 644 99993
info@ritualika.lt
Rekvizitai

RITUALIKA, UAB
Įmonės kodas: 303918867
Adresas: Savanoriu pr. 365, Kaunas.

Užpildykite formą ir atsakysime kiek galime greičiau: